Jacht motorowy Stillo 30 to nowość na polskim rynku stoczniowym.

Zaskakuje nowoczesnością,  przestronnym wnętrzem i  bardzo bogatym wyposażeniem.

Jest to jednostka klasy premium adresowana do osób szczególnie ceniących sobie komfort i wygodę.

POCZUCIE LUKSUSU

Elegancki i sprawny jacht na którym wygodnie może mieszkać 6 osób, więc idealnie spisuje się jako łódź dla grupy przyjaciół, czy rodziny. Do dyspozycji załogi mamy 3 zamykane kabiny, kambuz oraz łazienkę.  Skorzystać możemy także z  sofy powstającej po złożeniu stołu. Z tego względu  może w nim nocować nawet większa, 8-osobowa załoga.    Nowoczesne wnętrze Stillo 30 gwarantuje Państwu uczucie hotelowego luksusu. Dokładnie wykończone meble oraz profesjonalnie wmontowane urządzenia odzwierciedlają jakość starannego wykonania całego jachtu.    Jacht zaprojektowany jest z myślą o dłuższych rejsach, stąd znajduje się na nim wiele szafek i schowków.  

MESA

Na jachcie znajduje się  przestronna mesa z kuchenką gazową, lodówką elektryczną z zamrażalnikiem, zlewozmywakiem, długim kamiennym blatem oraz wygodnym stołem przy którym cała załoga może się spotkać i wspólnie spędzać czas. Wyposażenie aneksu umożliwia swobodne przyrządzanie posiłków.

 

 

 

KOMFORTOWY POKŁAD

Eleganckie składane bimini  zamyka przestrzeń całego kokpitu, tym samym chroniąc załogę przed słońcem, wiatrem czy deszczem i pozwala na  pływanie w warunkach maksymalnego komfortu.  Ten przepiękny houseboat został zaprojektowany z uwzględnieniem przemyślanego układu poruszania się po pokładzie zewnętrznym. Jacht został wydłużony w trapie rufowym, dzięki czemu załoga otrzymała  aż o 0,5 m dłuższą platformę kąpielową. Dodatkowo podniesione zostały relingi na burtach i przedłużone na wysokim łuku aż do trapu rufowego, umożliwiając bezpieczne i wygodne przechodzenie wzdłuż burty jachtu, wprost na dziób. Co więcej na rufie zamontowano dodatkowo dwa relingi, biegnące od dachu, pionowo w dół.  Na pokładzie jachtu znajduje się również obszerne miejsce do opalania z wygodnymi materacami (Sundeck) oraz łatwo dostępny rufowy pokład kąpielowy z drabinką pozwalającą bezpiecznie dostać się na pokład jachtu po wyjściu z wody.  Szerokie półpokłady z relingami na całym obwodzie, obszerny kokpit, łatwo dostępna platforma kąpielowa oraz przemyślane detale wnętrza zapewniające wysoką wygodę użytkownikom sprawiają, że  jest to jacht godny polecenia dla rodzin z dziećmi czy osób starszych.

ŁATWOŚĆ PROWADZENIA

Ten nowoczesny houseboat umożliwia znaczne ułatwienie manewrów portowych  dzięki dwóm sterom strumieniowym znajdującym się na dziobie oraz na rufie. Dzięki tym bardzo silnym silnikom, jacht, stojąc w jednym punkcie, obracany jest wokół własnej osi. Pozwala  to na  podchodzenie do  kei ze wszystkich stron. Główny silnik napędowy o mocy 57 KM rozpędza tego 30 -sto stopowego houseboat’a do 12-14 km/h. Silnik ten jest przy tym bardzo ekonomiczny co pozwala na obniżenie kosztów paliwa.  Duży wyświetlacz na panelu sternika gwarantuje mu czysty obraz map szlaków wodnych, lokalizację jachtu na wodzie oraz bieżącą głębokość. Najwyższej klasy systemy nawigacji pomogą ominąć każdą mieliznę.  Nowoczesne wyposażenie jachtu sprawia, że prowadzi się go łatwiej niż samochód. Z tego też względu możliwe jest użytkowanie jachtu bez posiadania patentu motorowodnego lub innych dodatkowych uprawnień.  Stillo 30 jest łatwy i przyjemny w prowadzeniu dla każdego. Docenią to nawet niedoświadczeni sternicy.  

 

 

ŁAZIENKA

Kabina WC na jachcie wyposażona jest w toaletę morską elektryczną, duże lustro, zlew i prysznic z ciepłą i zimną wodą. Woda jest ogrzewana podczas pracy silnika jachtu, a także podczas postoju w porcie przy podłączonym jachcie do zewnętrznej sieci 230 V.

NAJLEPSZY WYBÓR

Podsumując, jacht Stillo 30, to przede wszystkim komfort i dynamika przemieszczania się, ergonomia wnętrza i pokładu, duża przestrzeń na wypoczynek (dziób oraz platforma kąpielowa), piękny i ponadczasowy kształt jachtu motorowego, łączącego ze sobą styl rzemiosła, dużą przestrzeń houseboat’a oraz wysokie parametry nautyczne jednostki motorowej.  Klasa premium – jednostka  bezkonkurencyjna w segmencie łodzi do 30 stóp długości zapewniająca najwyższy komfort wypoczynku, wygodę oraz bezpieczeństwo.  

Specyfikacja

v  TYP JACHTU: Motorowy Stillo 30

v  ROK PRODUKCJI: 2021

v  ILOŚĆ OSÓB: max 8

v  ZAMYKANE KABINY: 3

v  EKONOMICZNY SILNIK: Yanmar 57 KM, KM4A1, linia wału fi 35mm + zbiornik paliwa 150 L

v  DŁUGOŚĆ KADŁUBA: 9,1 m

v  SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA: 3,25 m

v  ZANURZENIE: 0,75 m

v  MASA: 4250 kg

v  KOKPIT: L=3,0 m W=2,80m H=2,20m

Wyposażenie

v  Ster strumieniowy 3,0 KW na rufie + akumulator

v  Ster strumieniowy 3,0 KW na dziobie + akumulator

v  Urządzenia nawigacyjne: Haymarine Element 7” Sonar CHIRP z ploterem map, wi-fi, GPS, przetwornik HV – 100

v  Mapy do Echosondy POLSKA

v  Antyfouling

v  Reflektor szperacz sterowany z stanowiska sternika ( wi-fi)

v  Oświetlenie nawigacyjne

v  Zbiornik paliwa 150 L

v  Winda kotwiczna LEWMAR 700 W

v  Kotwica Delta 10 kg + 40 m łańcucha 8 mm

v  Bosak z uchwytem na dachu sterówki

v  Koło sterowe drewno mahoń

v  Wycieraczka elektryczna

v  Fotel sternika komfort

v  Pełen reling

v  Hardtop + pełne cabrio w kokpicie

v  Pokład słoneczny z materacami

v  Stolik i kanapy w kokpicie

v  Umywalka w kokpicie 

v  Ławka na koszu przednim

v  Siedzisko na platformie kąpielowej

v  Prysznic rufowy z zimną i ciepłą wodą

v  Drabinka rufowa premium

v  Platforma kąpielowa

v  Podświetlenie LED

v  Ogrzewanie o mocy 4 KW (Eberpracher – nadmuch w kokpicie)

v  Kambuz (kuchenka gazowa, zlewozmywak, lodówka 90 l z zamrażalnikiem, kamienny długi blat, naczynia kuchenne, zastawa stołowa)

v  Zbiornik wody pitnej 215 l

v  Toaleta morska z prysznicem z ciepłą i zimną wodą

v  Bojler wody ciepłej 30 l (ciepło generowane z silnika stacjonarnego + elektryczne podgrzewanie w porcie 230 V)

v  Toaleta sterowana elektrycznie, zbiornik na fekalia 100 l

v  Okno panoramiczne w messie

v  Otwierany luk w messie wyposażony w roletę i moskitierę

v  Dostawka do spania w messie, opuszczany stół + materac

v  Radio z głośnikami na zewnątrz i wewnątrz, panel przy stanowisku sternika

v  TV 24” z anteną GLOMEX

v  Inwerter 2000W

v  Gaśnica

v  Zestaw do sprzątania pokładu (wiadro, miska, szczotka)

v  Komplet ekwipunku ratunkowego (8 kamizelek w różnych rozmiarach, koło)

v  Ubezpieczenie jachtu w zakresie OC

TOP